Коментарі Вимкнено до IV Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»

26–28 жовтня 2016 року в НТУУ «КПІ» відбудеться IV міжнародна науково-практична конференція «ЧИСТА ВОДА. ФУНДАМЕНТАЛЬНІ, ПРИКЛАДНІ ТА ПРОМИСЛОВІ АСПЕКТИ».

Забезпечення населення і виробництва якісною водою є основою гармонійного соціально-економічного розвитку суспільства. Актуальність даної проблеми зростає по мірі деградації природних водойм внаслідок значного антропогенного тиску та збільшення чисельності населення. Міжнародне співробітництво в сфері науки і освіти, розробка та вдосконалення принципів і механізмів комплексного підходу до охорони водних об’єктів відіграють важливу роль у вирішенні даної проблеми. На реалізацію цих задач спрямована IV Міжнародна науково-практична конференція, тематика якої охоплює основні напрями наукових досліджень, вирішення нагальних та перспективних проблем з водопостачання та водоочищення в національних і транснаціональних вимірах, раціонального використання водних ресурсів, створення міжнародного консорціуму за програмою «Горизонт 2020».

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

Секція 1. Технології очищення природних вод. Технічні аспекти водопостачання.
Секція 2. Вплив стічних вод на навколишнє середовище. Моніторинг та прогнозування стану природних водойм в умовах інтенсивного водоспоживання.
Секція 3. Технології очищення стічних вод, знешкодження осадів і отримання з них енергії та енергоносіїв. Біологічні та біохімічні аспекти.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті конференції: www.wtwst.org.ua.

Секретар конференції з української сторони:
к.т.н. Козар Марина Юріївна – старший викладач кафедри екобіотехнології та біоенергетики НТУУ «КПІ».
Тел./факс: +38 (096) 900-91-91, +38 (044) 204-81-84.
e-mail: kpi_wtwst@ukr.net
Поштова адреса: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», кафедра екобіотехнології та біоенергетики, пр. Перемоги 37, корп. 4, к. 182, м. Київ, 03056, Україна.

Секретар конференції з польської сторони:
к.т.н. Лагуд Гжегож – доцент кафедри водопостачання і водовідведення факультету екологічної інженерії Державного університету «Люблінська політехніка».
Тел./факс: +48 81 5384322
e-mail: g.lagod@wis.pol.lublin.pl
Поштова адреса: факультет екологічної інженерії, Державний університет «Люблінська політехніка», к. 316, вул. Nadbystrzycka 40B, 20-618, м. Люблін, Польща.

Інформаційні матеріали: інформаційне повідомлення «IV міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти».