Facebook сторінка Національної комісії у справах ЮНЕСКО

UNESCO   17-11-2016   Коментарі Вимкнено до Facebook сторінка Національної комісії у справах ЮНЕСКО

Шановні колеги, до Вашої уваги пропонується лист Секретаріату Національної комісії у справах ЮНЕСКО МЗС України:

Вітаємо з 71-річницею заснування ЮНЕСКО. 16 листопада 1945 року після завершення Другої світової війни, у Лондоні був ухвалений Статут цієї спеціалізованої установи Організації Об’єднаних Націй, місія якої полягає у тому, щоб сприяти зміцненню миру і безпеки шляхом розширення співробітництва народів у галузі освіти, науки і культури.

У цей день з приємністю повідомляємо про відкриття офіційної Facebook сторінки Національної комісії у справах ЮНЕСКО – http://facebook.com/ukraine.unesco.

Відтепер користувачі соціальної мережі Facebook зможуть отримувати актуальну інформацію про внесок України у діяльність ЮНЕСКО, а також про нашу з вами спільну роботу в рамках Національної комісії та про нові ініціативи ЮНЕСКО.

Сподіваємося, що ця сторінка буде корисною для вас та цікавою для нашої аудиторії. Запрошуємо долучатися – вподобуйте її, поширюйте та запрошуйте друзів та партнерів!

Надсилайте, будь ласка, інформацію про вашу діяльність, про яку було б цікаво розповісти на Facebook сторінці Нацкомісії. Наприклад, анонси заходів, які ви організовуєте, фоторепортажі, відео, інтерв’ю та інші публікації, що стосуються сфер діяльності ЮНЕСКО.

Щиро бажаємо натхнення та успіхів та чекаємо на ваші думки і пропозиції щодо розвитку Facebook сторінки Національної комісії.

З повагою,
Секретаріат Національної комісії у справах ЮНЕСКО
Міністерство закордонних справ України