Коментарі Вимкнено до Участь у Міжнародній конференції “Друга відкрита зустрічі балканських кафедр ЮНЕСКО з питань освіти для підприємництва, інновацій та сталого розвитку в економіці знань”

Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ ім. Ігоря Сікорського та ННК «ІПСА» взяла участь у Міжнародній конференції “Друга відкрита зустрічі балканських кафедр ЮНЕСКО з питань освіти для підприємництва, інновацій та сталого розвитку в економіці знань”, що відбулася 26–27 жовтня 2017 року в м. Бухарест.

Під час заходу було налагоджено контакти та обговорено перспективи співпраці, зокрема, з кафедрами ЮНЕСКО з «Бізнес-адміністрування» (Бухарестський економічний університет, Румунія) та «Педагогічної освіти та підвищення кваліфікації: “Взаємодія традицій та інновацій в освіті для сталого розвитку”» (Даугавпілський університет, Латвійська республіка).