Відкриття Центру ЮНЕСКО з питань наукової освіти для творчих обдарованих дітей

Коментарі Вимкнено до Відкриття Центру ЮНЕСКО з питань наукової освіти для творчих обдарованих дітей

Вітальний лист академіка Михайла Згуровського з нагоди відкриття Центру ЮНЕСКО з питань наукової освіти для творчих обдарованих дітей на базі Малої академії наук.

Дорогі друзі!

Щиро вітаю всю велику спільноту Малої академії наук зі створенням на вашій базі Центру ЮНЕСКО з питань наукової освіти для творчих обдарованих дітей!

Україна може бути успішною тільки тоді, коли буде високоінтелектуальною, технологічною, інноваційною. Здійснення перспективних досліджень, впровадження новітніх технологій, безумовно, неможливі без молодих освічених креативних людей. Саме таку молодь готує Мала академія наук України – наш багаторічний партнер у справі формування нової генерації висококваліфікованих фахівців з технічних і природничих наук.

Міжнародне співробітництво в рамках ЮНЕСКО дає українським школярам унікальну угоду працювати пліч-о-пліч зі здібними однолітками та визнаними вченими з різних країн, долучатися до світових дослідницьких програм, реалізовувати свої проекти і спартапи. Тож скористайтеся цими можливостями сповна, і нехай вам щастить!

З повагою –
Ректор М.З. Згуровський