Коментарі Вимкнено до До уваги учасників XIX-ої Міжнародної науково-практичної конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті”

19 квітня 2018 року було проведено нараду з учасниками робочої групи з питань підготовки XIX Міжнародної науково-практичної конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті”, яка відбудеться 26-28 вересня 2018 р. у м. Києві. На нараді були обговорені поточні організаційні питання.

Конференція присвячена: 100-річчю Національної академії наук України, 120 – річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського та 100-річчю факультету електроенерготехніки та автоматики КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Організаторами конференції виступають: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національна академія наук України, Представництво Польської академії наук в м. Києві, Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Мала академія наук, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ ім. Ігоря Сікорського та ННК «ІПСА», Українсько-Польський Центр розвитку технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності Українсько-Польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського та інші.

Учасники конференції мають можливість опублікувати свої тези доповідей у збірнику «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XІХ Міжнародної науково-практичної конференції».

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті конференції: http://www.ive.org.ua/?page_id=1760.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі конференції 26-28 вересня 2018 р. у КПІ ім. Ігоря Сікорського.