Коментарі Вимкнено до Міжнародна конференція європейських кафедр ЮНЕСКО – «Виклики міждисциплінарних університетів, орієнтованих на підприємницьку діяльність, та освіта в Європі у рамках SDG-4»

Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ ім. Ігоря Сікорського та ННК «ІПСА» взяла участь у Міжнародній конференції європейських кафедр ЮНЕСКО – «Виклики міждисциплінарних університетів, орієнтованих на підприємницьку діяльність, та освіта в Європі у рамках SDG-4» (http://fabiz.ase.ro/UNESCO-conference-2018/), що відбулася 1-2 листопада 2018 року в м. Бухарест (Румунія).

Конференція спрямована на дослідження спільних інтересів та розширення двостороннього і багатостороннього співробітництва між кафедрами ЮНЕСКО та установами UNITWIN, ініціюючи та розвиваючи спільні проекти згідно з Цілями Організації Об’єднаних Націй в галузі сталого розвитку.