Author Archives: UNESCO

Премія ЮНЕСКО-Маданжіт Сінг за просування толерантності та недопущення насильства 2020

UNESCO   26-03-2020   Коментарі Вимкнено до Премія ЮНЕСКО-Маданжіт Сінг за просування толерантності та недопущення насильства 2020

ЮНЕСКО оголошує продовження терміну подання номінацій для участі у конкурсі на здобуття спільної премії ЮНЕСКО та Фонду Маданжіт Сінг за просування толерантності та недопущення насильства до 31 травня 2020 року…. Read more »

ЮНЕСКО вживає невідкладних заходів, намагаючись зупинити розповсюдження вірусу Covid-19

UNESCO   18-03-2020   Коментарі Вимкнено до ЮНЕСКО вживає невідкладних заходів, намагаючись зупинити розповсюдження вірусу Covid-19

“Відповідно до рекомендацій французької влади ЮНЕСКО вживає невідкладних заходів, намагаючись зупинити розповсюдження вірусу Covid-19. Секретаріат ЮНЕСКО прийняв рішення про перенесення усіх запланованих на березень цього року міжнародних заходів, у яких… Read more »

XXI міжнародна науково-практична конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”

UNESCO   04-02-2020   Коментарі Вимкнено до XXI міжнародна науково-практична конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”

Шановні  колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXI-ій міжнародній науково-практичній конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті” (http://conf.ive.org.ua/), яка відбудеться з 14 по 15 травня 2020 року: 14 травня – КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: м. Київ, проспект… Read more »

З Новим роком та Різдвом Христовим!

UNESCO   27-12-2019   Коментарі Вимкнено до З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим 2020 роком та Різдвом Христовим. Хай Новий Рік стане для вас успішним і плідним, щедрим на здобутки та добрі справи!

Участь у 40-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО

UNESCO   25-11-2019   Коментарі Вимкнено до Участь у 40-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО

13 листопада 2019 року в складі офіційної делегації експертів від України Олеся Валеріївна Лубянова, начальник відділу академічної мобільності Департаменту навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського, брала участь у засіданні на… Read more »