Author Archives: UNESCO

Участь у Міжнародній конференції “Друга відкрита зустрічі балканських кафедр ЮНЕСКО з питань освіти для підприємництва, інновацій та сталого розвитку в економіці знань”

UNESCO   11-11-2017   Коментарі Вимкнено до Участь у Міжнародній конференції “Друга відкрита зустрічі балканських кафедр ЮНЕСКО з питань освіти для підприємництва, інновацій та сталого розвитку в економіці знань”

Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ ім. Ігоря Сікорського та ННК «ІПСА» взяла участь у Міжнародній конференції “Друга відкрита зустрічі балканських кафедр ЮНЕСКО з… Read more »

V Міжнародна конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти 2017»

UNESCO   27-10-2017   Коментарі Вимкнено до V Міжнародна конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти 2017»

У КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу V Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти». Конференцію присвячено надзвичайно важливим проблемам, від успішного подолання яких залежить майбутнє не… Read more »

XVIII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

UNESCO   28-09-2017   Коментарі Вимкнено до XVIII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

27 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського» розпочала роботу XVIIІ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті». Організаторами конференції є Національна академія наук України, Національний технічний університет… Read more »

XХІІ засідання Національної комісії України у справах ЮНЕСКО

UNESCO   19-09-2017   Коментарі Вимкнено до XХІІ засідання Національної комісії України у справах ЮНЕСКО

28 вересня 2017 року з 11:00 до 13:00 в приміщенні Міністерства закордонних справ України (пл. Михайлівська, 1, кімн. 616) відбудеться XХІІ засідання Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. У додатку… Read more »

V Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти 2017»

UNESCO   19-09-2017   Коментарі Вимкнено до V Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти 2017»

26-27 жовтня 2017 р. відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «ЧИСТА ВОДА. ФУНДАМЕНТАЛЬНІ, ПРИКЛАДНІ ТА ПРОМИСЛОВІ АСПЕКТИ» у м. Київ, Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Термін… Read more »