Author Archives: UNESCO

Щодо XХІV засідання Національної комісії України у справах ЮНЕСКО

UNESCO   08-02-2019   Коментарі Вимкнено до Щодо XХІV засідання Національної комісії України у справах ЮНЕСКО

21 лютого 2019 року об 11:00 у приміщенні Міністерства закордонних справ України (пл. Михайлівська, 1, кімн. 616) відбудеться XХІV засідання Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. У додатку – проект… Read more »

Ювілейна XX міжнародна науково-практична конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”

UNESCO   31-01-2019   Коментарі Вимкнено до Ювілейна XX міжнародна науково-практична конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі в Ювілейній XX міжнародній науково-практичній конференції “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”, яка відбудеться 15–16 травня 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського…. Read more »

З Новим роком та Різдвом Христовим!

UNESCO   27-12-2018   Коментарі Вимкнено до З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо творчих успіхів у професійній діяльності, родинного затишку, благополуччя, гараздів та миру!

Міжнародна конференція європейських кафедр ЮНЕСКО – «Виклики міждисциплінарних університетів, орієнтованих на підприємницьку діяльність, та освіта в Європі у рамках SDG-4»

UNESCO   27-11-2018   Коментарі Вимкнено до Міжнародна конференція європейських кафедр ЮНЕСКО – «Виклики міждисциплінарних університетів, орієнтованих на підприємницьку діяльність, та освіта в Європі у рамках SDG-4»

Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ ім. Ігоря Сікорського та ННК «ІПСА» взяла участь у Міжнародній конференції європейських кафедр ЮНЕСКО – «Виклики міждисциплінарних університетів,… Read more »

Фестиваль «Sikorsky Challenge 2018»: переможці конкурсів

UNESCO   26-10-2018   Коментарі Вимкнено до Фестиваль «Sikorsky Challenge 2018»: переможці конкурсів

19 жовтня у Центрі культури і мистецтв Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулася урочиста церемонія закриття фестивалю «Sikorsky Challenge 2018». Голови журі конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge»… Read more »