Author Archives: UNESCO

unesco

Всесвітня конференція кафедр ЮНЕСКО з природничих наук в контексті святкування 25-річчя проекту UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО

UNESCO   12-04-2017   Коментарі Вимкнено до Всесвітня конференція кафедр ЮНЕСКО з природничих наук в контексті святкування 25-річчя проекту UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО

Шановні колеги! До Вашої уваги інформаційний лист заступника Генерального директора Організації Еріка Фальта щодо Всесвітньої конференції кафедр ЮНЕСКО з природничих наук в контексті святкування 25-річчя проекту UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО… Read more »

unesco

Всеукраїнська науково-методична конференція “Сучасний стан i проблеми вищої екологiчної освiти в Українi”

UNESCO   17-03-2017   Коментарі Вимкнено до Всеукраїнська науково-методична конференція “Сучасний стан i проблеми вищої екологiчної освiти в Українi”

Шановнi колеги, Координацiйна рада програми “UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО” інформує щодо проведення Всеукраїнської науково-методичної конференцiї “Сучасний стан i проблеми вищої екологiчної освiти в Українi” (28-29 березня 2017 р., м. Одеса)…. Read more »

2017-02-07_kyslytsya_council-big

Національна комісія України у справах ЮНЕСКО закликає країни-партнери до співпраці у відстоюванні цілей ЮНЕСКО

UNESCO   09-02-2017   Коментарі Вимкнено до Національна комісія України у справах ЮНЕСКО закликає країни-партнери до співпраці у відстоюванні цілей ЮНЕСКО

Національна комісія України у справах ЮНЕСКО закликає країни-партнери зміцнювати двосторонню, субрегіональну та регіональну співпрацю шляхом імплементації спільних ініціатив та проектів в рамках програмної діяльності ЮНЕСКО. Про це йдеться у зверненні… Read more »

unesco

Інформацiя щодо поточної дiяльностi кафедр ЮНЕСКО та пов’язаних iз ними партнерських структур на сайтi МОН України

UNESCO   10-01-2017   Коментарі Вимкнено до Інформацiя щодо поточної дiяльностi кафедр ЮНЕСКО та пов’язаних iз ними партнерських структур на сайтi МОН України

Шановнi колеги, Координацiйна рада програми “UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО” інформує про те, що вперше в iсторiї функцiонування вiтчизняних кафедр ЮНЕСКО на офiцiйному сайтi МОН України з’явилася оперативна iнформацiя щодо поточної… Read more »

unesco

Інформаційні матеріали щодо поточної діяльності ЮНЕСКО

UNESCO   23-11-2016   Коментарі Вимкнено до Інформаційні матеріали щодо поточної діяльності ЮНЕСКО

Публiкацiя останньої Доповiдi ЮНЕСКО щодо науки: на шляху до 2030 р. Публiкацiя оновленої концепцiї Органiзацiї щодо освiти “Переосмислюючи освiту: освiта як спiльне благо” Публiкацiя документа “Розробка i перегляд навчальних програм… Read more »