Author Archives: UNESCO

До уваги учасників XVІІI-ої міжнародної науково-практичної конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті”

UNESCO   06-07-2017   Коментарі Вимкнено до До уваги учасників XVІІI-ої міжнародної науково-практичної конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті”

04.07.2017 р. о 14:00 відбулася чергова нарада робочої групи ДМС та кафедри відновлювальних джерел енергії КПІ ім. Ігоря Сікорського з підготовки проведення XVIII-ої міжнародної науково-практичної конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність… Read more »

В МЗС України відбулося засідання керівників кафедр ЮНЕСКО в Україні

UNESCO   04-07-2017   Коментарі Вимкнено до В МЗС України відбулося засідання керівників кафедр ЮНЕСКО в Україні

30 червня 2017 року за ініціативи Секретаріату Національної комісії України у справах ЮНЕСКО в МЗС відбулося засідання керівників кафедр ЮНЕСКО в Україні. Учасники засідання обговорили шляхи поглиблення співробітництва між кафедрами… Read more »

Інформація про нараду з підготовки проведення XVІІІ міжнародної науково-практичної конференції “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”

UNESCO   12-06-2017   Коментарі Вимкнено до Інформація про нараду з підготовки проведення XVІІІ міжнародної науково-практичної конференції “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”

31.05.2017 р. о 14:00 відбулася нарада робочої групи ДМС та кафедри відновлювальних джерел енергії КПІ ім. Ігоря Сікорського з підготовки проведення з 27 до 29 вересня 2017 року XVIII міжнародної… Read more »

Всесвітня конференція кафедр ЮНЕСКО з природничих наук в контексті святкування 25-річчя проекту UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО

UNESCO   12-04-2017   Коментарі Вимкнено до Всесвітня конференція кафедр ЮНЕСКО з природничих наук в контексті святкування 25-річчя проекту UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО

Шановні колеги! До Вашої уваги інформаційний лист заступника Генерального директора Організації Еріка Фальта щодо Всесвітньої конференції кафедр ЮНЕСКО з природничих наук в контексті святкування 25-річчя проекту UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО… Read more »

Всеукраїнська науково-методична конференція “Сучасний стан i проблеми вищої екологiчної освiти в Українi”

UNESCO   17-03-2017   Коментарі Вимкнено до Всеукраїнська науково-методична конференція “Сучасний стан i проблеми вищої екологiчної освiти в Українi”

Шановнi колеги, Координацiйна рада програми “UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО” інформує щодо проведення Всеукраїнської науково-методичної конференцiї “Сучасний стан i проблеми вищої екологiчної освiти в Українi” (28-29 березня 2017 р., м. Одеса)…. Read more »