Запрошуємо до онлайн-діалогу щодо нової Рекомендації про освіту в інтересах миру, прав людини і сталого розвитку

      Коментарі Вимкнено до Запрошуємо до онлайн-діалогу щодо нової Рекомендації про освіту в інтересах миру, прав людини і сталого розвитку

Секретаріат Глобальної мережі ЮНЕСКО з впровадження освіти для сталого розвитку до 2030 року запрошує друзів та колег приєднатися до онлайн-діалогу, який відбудеться у середу, 7 лютого 2024 року, о 16:00 за центральноєвропейським часом, щодо нової Рекомендації про освіту в інтересах миру,… Read more »

XXV ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

      Коментарі Вимкнено до XXV ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

Шановні колеги!Запрошуємо вас взяти участь у XXV ювілейній міжнародній науково-практичній конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті”, яка відбудеться 22–24 травня 2024 року в онлайн-форматі. Серед гостей заходу: науковці, представники державних структур, навчальних… Read more »

Академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2023»

      Коментарі Вимкнено до Академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2023»

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта», в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, презентувала наступний, сімнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2023». При… Read more »

Круглий стіл «STEАM-освіта: від теорії до практики»

      Коментарі Вимкнено до Круглий стіл «STEАM-освіта: від теорії до практики»

Шановні колеги!   Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні Круглого столу «STEАM-ОСВІТА: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ”, яке відбудеться 24 березня 2023 року, початок о 10:00 год.   Організатори заходу: – НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ… Read more »

Перелік заходів кафедр ЮНЕСКО в Україні на 2023 рік

      Коментарі Вимкнено до Перелік заходів кафедр ЮНЕСКО в Україні на 2023 рік

Шановні колеги! Координацiйна рада програми “UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО” в Україні інформує про ЗВЕДЕНИЙ ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ КАФЕДР ЮНЕСКО В УКРАЇНІ, ПІДТРИМАНИХ КООРДИНАЦІЙНОЮ РАДОЮ ПРОГРАМИ «UNITWIN/ КАФЕДРИ ЮНЕСКО» В УКРАЇНІ ДЛЯ… Read more »