ІІІ Світова конференція в галузі вищої освіти в Барселоні ПЕРЕНЕСЕНА

UNESCO   16-06-2021   Коментарі Вимкнено до ІІІ Світова конференція в галузі вищої освіти в Барселоні ПЕРЕНЕСЕНА

З огляду на світову кризу в галузі охорони здоров’я, ЮНЕСКО та уряд Іспанії домовились перенести ІІІ Світову конференцію в галузі вищої освіти (WHEC) до середини 2022 року. За інформацією сайту… Read more »

Перелік заходів кафедр ЮНЕСКО в Україні на 2021 рік

UNESCO   16-06-2021   Коментарі Вимкнено до Перелік заходів кафедр ЮНЕСКО в Україні на 2021 рік

Шановні колеги! Координацiйна рада програми “UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО” інформує про ЗВЕДЕНИЙ ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ КАФЕДР ЮНЕСКО В УКРАЇНІ, ПІДТРИМАНИХ КООРДИНАЦІЙНОЮ РАДОЮ ПРОГРАМИ «UNITWIN/ КАФЕДРИ ЮНЕСКО» В УКРАЇНІ ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОЇ… Read more »

ЮНЕСКО запрошує освітян поділитися інноваційними практиками

UNESCO   26-05-2021   Коментарі Вимкнено до ЮНЕСКО запрошує освітян поділитися інноваційними практиками

ЮНЕСКО запрошує освітян поділитися інноваційними практиками в галузі використання передових інформаційно-комунікаційних технологій та технологій штучного інтелекту в освітній діяльності. Назва ініціативи, в межах якої проводиться збір практик: “Promoting ICT Capacity… Read more »

Премія ЮНЕСКО у галузі освіти для дівчат і жінок 2021

UNESCO   05-05-2021   Коментарі Вимкнено до Премія ЮНЕСКО у галузі освіти для дівчат і жінок 2021

Секретаріат ЮНЕСКО продовжує прийом номінацій для участі у конкурсі на здобуття премії ЮНЕСКО у галузі освіти для дівчат і жінок. Премія заснована Виконавчою радою ЮНЕСКО у 2015 році та фінансується… Read more »

Премія Л’Ореаль-ЮНЕСКО для жінок у науці

UNESCO   27-04-2021   Коментарі Вимкнено до Премія Л’Ореаль-ЮНЕСКО для жінок у науці

Секретаріат ЮНЕСКО розпочинає прийом номінацій на здобуття премії Л’Ореаль-ЮНЕСКО для жінок у науці у 2022 році. Премія призначається талановитим науковицям у галузі наук про життя та довкілля. Кожна із п’яти лауреаток отримає… Read more »