Участь у Міжнародній конференції “Друга відкрита зустрічі балканських кафедр ЮНЕСКО з питань освіти для підприємництва, інновацій та сталого розвитку в економіці знань”

UNESCO   11-11-2017   Коментарі Вимкнено до Участь у Міжнародній конференції “Друга відкрита зустрічі балканських кафедр ЮНЕСКО з питань освіти для підприємництва, інновацій та сталого розвитку в економіці знань”

Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ ім. Ігоря Сікорського та ННК «ІПСА» взяла участь у Міжнародній конференції “Друга відкрита зустрічі балканських кафедр ЮНЕСКО з… Read more »

V Міжнародна конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти 2017»

UNESCO   27-10-2017   Коментарі Вимкнено до V Міжнародна конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти 2017»

У КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу V Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти». Конференцію присвячено надзвичайно важливим проблемам, від успішного подолання яких залежить майбутнє не… Read more »

XVIII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

UNESCO   28-09-2017   Коментарі Вимкнено до XVIII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

27 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського» розпочала роботу XVIIІ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті». Організаторами конференції є Національна академія наук України, Національний технічний університет… Read more »

V Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти 2017»

UNESCO   19-09-2017   Коментарі Вимкнено до V Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти 2017»

26-27 жовтня 2017 р. відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «ЧИСТА ВОДА. ФУНДАМЕНТАЛЬНІ, ПРИКЛАДНІ ТА ПРОМИСЛОВІ АСПЕКТИ» у м. Київ, Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Термін… Read more »

VІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017»

UNESCO   01-09-2017   Коментарі Вимкнено до VІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017»

10-13 жовтня 2017 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проходитиме VІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017». Це одна з найголовніших і вже… Read more »