Category Archives: Новини

Розвиток “зеленої енергетики” вже не зупинити

UNESCO   08-07-2021   Коментарі Вимкнено до Розвиток “зеленої енергетики” вже не зупинити

Думку, що її винесено в заголовок, було висловлено в кількох виступах учасників відкриття XХII Міжнародної науково-практичної конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті”, присвяченої 30-річчю незалежності України. І не… Read more »

Про наймолодших учасників конференції з відновлюваної енергетики та їхні доповіді

UNESCO   08-07-2021   Коментарі Вимкнено до Про наймолодших учасників конференції з відновлюваної енергетики та їхні доповіді

У рамках XХII Міжнародної науково-практичної конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті”, приуроченої до 30-ої річниці незалежності України, яка проходила 20-21 травня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського,… Read more »

ІІІ Світова конференція в галузі вищої освіти в Барселоні ПЕРЕНЕСЕНА

UNESCO   16-06-2021   Коментарі Вимкнено до ІІІ Світова конференція в галузі вищої освіти в Барселоні ПЕРЕНЕСЕНА

З огляду на світову кризу в галузі охорони здоров’я, ЮНЕСКО та уряд Іспанії домовились перенести ІІІ Світову конференцію в галузі вищої освіти (WHEC) до середини 2022 року. За інформацією сайту… Read more »

Перелік заходів кафедр ЮНЕСКО в Україні на 2021 рік

UNESCO   16-06-2021   Коментарі Вимкнено до Перелік заходів кафедр ЮНЕСКО в Україні на 2021 рік

Шановні колеги! Координацiйна рада програми “UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО” інформує про ЗВЕДЕНИЙ ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ КАФЕДР ЮНЕСКО В УКРАЇНІ, ПІДТРИМАНИХ КООРДИНАЦІЙНОЮ РАДОЮ ПРОГРАМИ «UNITWIN/ КАФЕДРИ ЮНЕСКО» В УКРАЇНІ ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОЇ… Read more »

ЮНЕСКО запрошує освітян поділитися інноваційними практиками

UNESCO   26-05-2021   Коментарі Вимкнено до ЮНЕСКО запрошує освітян поділитися інноваційними практиками

ЮНЕСКО запрошує освітян поділитися інноваційними практиками в галузі використання передових інформаційно-комунікаційних технологій та технологій штучного інтелекту в освітній діяльності. Назва ініціативи, в межах якої проводиться збір практик: “Promoting ICT Capacity… Read more »