Category Archives: Архів анонсів

XVІI міжнародна науково-практична конференція “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті”

UNESCO   29-08-2016   Коментарі Вимкнено до XVІI міжнародна науково-практична конференція “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті”

29–30 вересня 2016 року в НТУУ «КПІ» відбудеться XVІІ міжнародна науково-практична конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”. Організаторами конференції виступають Представництво Польської академії наук у м. Києві, Національний… Read more »

IV Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»

UNESCO   28-08-2016   Коментарі Вимкнено до IV Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»

26–28 жовтня 2016 року в НТУУ «КПІ» відбудеться IV міжнародна науково-практична конференція «ЧИСТА ВОДА. ФУНДАМЕНТАЛЬНІ, ПРИКЛАДНІ ТА ПРОМИСЛОВІ АСПЕКТИ». Забезпечення населення і виробництва якісною водою є основою гармонійного соціально-економічного розвитку… Read more »

Міжнародний форум «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу»

UNESCO   26-03-2016   Коментарі Вимкнено до Міжнародний форум «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу»

21-23 квітня 2016 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбудеться Міжнародний форум «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу». Проведення форуму припадає на дні 30-ї річниці Чорнобильської… Read more »

Прийом заявок на присудження Премії ЮНЕСКО – Хамдана бін Рашида Аль-Мактума 2015-2016

UNESCO   12-10-2015   Коментарі Вимкнено до Прийом заявок на присудження Премії ЮНЕСКО – Хамдана бін Рашида Аль-Мактума 2015-2016

IV Премія ЮНЕСКО – Хамдана бін Рашида Аль-Мактума присуджується за видатні діяльність і результати в галузі підвищення ефективності роботи вчителів. Ця премія спрямована на вдосконалення методів навчання у всьому світі,… Read more »

XVІ міжнародна науково-практична конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”

UNESCO   03-05-2015   Коментарі Вимкнено до XVІ міжнародна науково-практична конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”

28–29 травня 2015 року в НТУУ «КПІ» відбудеться XVІ міжнародна науково-практична конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”. Організаторами конференції виступають Представництво Польської академії наук у м. Києві, Національний… Read more »