Коментарі Вимкнено до Міжнародна конференція «В.І. Вернадський і глобальні проблеми сучасної цивілізації» (23-25 квітня, 2013 р.)

У зв’язку зі 150-річчям великого мислителя ХХ століття В.І.Вернадського рішенням ЮНЕСКО 2013 рік оголошено Роком Вернадського в Україні та Росії.
Відповідно до Указу Президента України «Про відзначення 150-річчя з дня народження академіка В.І.Вернадського» та розпорядження Кабінету Міністрів України «Про підготовку та відзначення у 2013 році 150-річчя з дня народження академіка В.І.Вернадського», урядом України затверджено план загальнодержавних заходів із відзначення ювілею.

У рамках ювілейних заходів на базі Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та НАН України 23-25 квітня 2013 року буде проводитись Міжнародна конференція «В. І. Вернадський та глобальні проблеми сучасної цивілізації».

Мета конференції – обговорення широкого кола тем, які пов’язані з науковою спадщиною В. І. Вернадського у контексті глобальних проблем цивілізації та пріоритетних напрямів розвитку енергетики, економіки та екології. До участі в роботі конференції запрошуються представники органів влади та місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій та академічних кіл різних країн.

Водночас буде проводитись симпозіум «Освіта для сталого ноосферного розвитку», в роботі якого братимуть участь керівники кафедр ЮНЕСКО, асоційованих шкіл ЮНЕСКО та представники університетів-учасників програми ООН «Academic Impact».