Коментарі Вимкнено до Всеукраїнська науково-методична конференція “Сучасний стан i проблеми вищої екологiчної освiти в Українi”

Шановнi колеги, Координацiйна рада програми “UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО” інформує щодо проведення Всеукраїнської науково-методичної конференцiї “Сучасний стан i проблеми вищої екологiчної освiти в Українi” (28-29 березня 2017 р., м. Одеса). Технiчнi питання, пов’язанi з уточненням програми i формату конференцiї, можна з’ясувати безпосередньо в Оргкомiтетi або в заст. зав. кафедри ЮНЕСКО “Екологiчно чистi технологiї”, д-ра техн. н., проф. Наталiї Володимирiвни Внукової (vnukovanv@ukr.net).