Коментарі Вимкнено до XIX Міжнародна науково-практична конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі в XIX Міжнародній науково-практичній конференції “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”, яка відбудеться 26–28 вересня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Обговорення проблем та перспектив розвитку використання відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла землі і теплопостачання країни за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів, а також реалізації заходів для енергозбереження та енергоефективності.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Енергоефективність
Комплексні системи з ВДЕ
Вітроенергетика
Сонячна енергетика
Енергія біомаси
Гідроенергетика
Геотермальна енергетика
Освітня діяльність
Воднева енергетика
Енергетика довкілля (теплові насоси).
Розумні мережі

МОЛОДІЖНА СЕКЦІЯ
для школярів МАН, магістрів та аспірантів:

магістри та аспіранти зі стартап-проектами;
екскурсія до Українсько-Польського Центру вдосконалення технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності;
екскурсія на кафедру відновлюваних джерел енергії.

Інформаційний буклет конференції: українською та англійською мовами.