VІІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018»

UNESCO   07-06-2018   Коментарі Вимкнено до VІІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018»

16-19 жовтня 2018 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проходитиме VІІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018».

Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» – одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Він збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, але й представників великого інвестиційного бізнесу.

Метою фестивалю є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них сприяння у комерціалізації своїх розробок, створенні стартапів і виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки. Участь у фестивалі можуть брати як визнані в професії фахівці та сивочолі професори, так і студенти та школярі, які лише обирають власний шлях у житті.

У рамках Фестивалю відбудуться:

Конкурс стартапів;
Конкурс науково-технічної творчості школярів;
Виставка-конкурс «Майбутнє України».

Заявки на участь у Конкурсі стартапів приймаються до 31 серпня 2018р. на сайті Конкурсу

Авторські колективи проектів-переможців конкурсу стартапів отримають можливість реалізувати свої проекти у середовищі Наукового парку «Київська політехніка» за підтримки грантових та венчурних фондів.

Переможців конкурсів буде оголошено 19 жовтня.

За інформацією прес-служби КПІ ім. Ігоря Сікорського