Коментарі Вимкнено до VІ Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»

У період з 14 по 15 листопада 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти».

Організатори: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національна академія наук України, кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ ім. Ігоря Сікорського та ННК «Інститут прикладного системного аналізу», Корпорація «Науковий парк «Київська політехніка», Українсько-Польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського, ТОВ «Технології природи» (Україна), Представництво Польської академії наук у м. Києві, Державний університет «Люблінська політехніка», м. Люблін (Республіка Польща), Товариство екологічної хімії та інженерії, м. Люблін (Республіка Польща).

Тематика:
Секція 1. Технології очищення природних вод. Технічні аспекти водопостачання.
Секція 2. Вплив стічних вод на навколишнє середовище. Моніторинг та прогнозування стану природних водойм в умовах інтенсивного водоспоживання.
Секція 3. Технології очищення стічних вод, знешкодження осадів і отримання з них енергії та енергоносіїв. Біологічні та біохімічні аспекти.

За результатами конференції було видано матеріали VI Міжнародної науково-практичної конференції Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти обсягом 243 сторінки.

Сайт конференції