Участь у 40-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО

Коментарі Вимкнено до Участь у 40-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО

13 листопада 2019 року в складі офіційної делегації експертів від України Олеся Валеріївна Лубянова, начальник відділу академічної мобільності Департаменту навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського, брала участь у засіданні на piвні міністрів країн-членів ЮНЕСКО з питань інклюзії та мобільності у вищій освіті в рамках 40-ої Сеciї Генеральної конференції ЮНЕСКО.

Засідання присвячене досвіду забезпечення інклюзивної та якісної вищої освіти шляхом реалізації бачення всесвітнього кампусу викладання, навчання та досліджень, та питанню в сфері зростання академічної мобільності. Одними з ключових питань було визнання кваліфікацій у вищій освіті, які будуть прийняті цього року протягом Генеральної конференції, виклики та цілі у сфері сталого розвитку (SDG4).

На пленарному засіданні 1 було обговорено:
– забезпечення ефективної системи та політики на інститутському рівні для забезпечення інклюзії та рівності доступу до вищої освіти для мігрантів, біжинців, людей з особливими потребами.

На пленарному засіданні 2 було обговорено:
– керування всесвітнього кампусу через мобільність студентів та викладачів, інноваційні навчальні програми.

За матеріалами звіту О.В. Лубянової