Відбір учасників освітнього проєкту ‘EU Study Days’

Коментарі Вимкнено до Відбір учасників освітнього проєкту ‘EU Study Days’

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.

Знання англійської мови є обов’язковим. Для участі у відборі потрібно до 23:00 1 березня 2021 р. заповнити заявку за посиланням http://bit.ly/EUStudyDays2021(link is external).

Довідка: EU Study Days in Ukraine – освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований у 2013 році. Мережа випускників налічує вже понад 1400 осіб. Проєкт має на меті розвиток мережі випускників, які цікавляться питаннями європейської інтеграції й спільно реалізовують власні ініціативи у різних сферах діяльності. EU Study Days допомагає знаходити однодумців, які бачать розвиток України як європейської держави.

За інформацією Представництво Європейського Союзу в Україні