Майбутнє вищої освіти

Коментарі Вимкнено до Майбутнє вищої освіти

Шановні колеги!

Раді повідомити вам про ці заходи щодо майбутнього вищої освіти.

ЮНЕСКО-Міжнародний інститут вищої освіти ЮНЕСКО в Латинській Америці та Карибському басейні (IESALC), 14-15 лютого 2022 року

Міжнародний інститут вищої освіти ЮНЕСКО в Латинській Америці та Карибському басейні сповіщає про проведення 14 та 15 лютого онлайн-конференції “Наступне покоління: обміркування та перспективи на майбутнє щодо вищої освіти в колишньому Радянському Союзі”.

Деталі та реєстрація за посиланням.

Переосмислення майбутнього вищої освіти до 2050 року

Мережа Університету майбутнього (UFN) та ЮНЕСКО, 24-25 лютого 2022 року

Мережа Університету майбутнього у партнерстві з ЮНЕСКО організовує онлайн-конференцію на базі Університету Південної Африки (UNISA) з метою зближення широкого кола зацікавлених сторін у галузі вищої освіти для того, щоб переглянути та переосмислити  майбутнє вищої освіти. Мета онлайн-конференції «Переосмислення майбутнього вищої освіти до 2050 року»: стимулювати обговорення методологій дослідження майбутнього та розробки політики щодо вищої освіти.

Зареєструйтеся тут.

ІІІ Світова конференція в галузі вищої освіти ЮНЕСКО (WHEC2022)

Барселона, 18-20 травня 2022 року

ІІІ Світова конференція в галузі вищої освіти (WHEC2022) відповість на виклики, з якими стикаються людство і планета, з особливою увагою до глобального руйнування, викликаного пандемією COVID-19.

На тему «Відновлення вищої освіти для сталого майбутнього» WHEC2022 запропонує нові знання, інноваційні ідеї, сприятиме творчим альянсам та створить розширену й активізовану коаліцію світової спільноти вищої освіти на користь Порядку денного сталого розвитку до 2030 року та за його межами. Офіційно буде представлено звіт Глобальної незалежної експертної групи ЮНЕСКО з питань університетів та Порядок денний до 2030 року: «Дії, що ґрунтуються на знаннях: трансформація вищої освіти для глобальної стійкості».

Кафедри ЮНЕСКО та мережі ЮНІТВІН запрошуються зробити внесок у WHEC2022, підготувавши довідки з питань політики, консультації та короткі відеоролики.

Для отримання додаткової інформації напишіть на адресу електронної пошти whec2022@unesco.org.

Деталі.

Консультація ЮНЕСКО-Міжнародний інститут вищої освіти ЮНЕСКО в Латинській Америці та Карибському басейні (IESALC) щодо права на вищу освіту

Міжнародний інститут вищої освіти ЮНЕСКО в Латинській Америці та Карибському басейні (IESALC) запрошує кафедри ЮНЕСКО та мережі ЮНІТВІН у сфері вищої освіти зробити внесок у формування майбутніх напрямів права на освіту. Щоб висловити зацікавленість в участі у процесі консультацій або для отримання додаткової інформації про проєкт, будь ласка, зв’яжіться з Еммою Сабзалієвою, старшим аналітиком з питань політики, ЮНЕСКО IESALC, за адресою e.sabzalieva@unesco.org.

Веб-сайт проєкту.

З повагою,

Кіт Холмс,доктор філософії
Програмний спеціаліст