Коментарі Вимкнено до XXІII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

19-20 травня 2022 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася XXІII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті» в онлайн-форматі, на платформі Zoom.

Організаторами конференції виступили Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Національний технічний університет України КПІ ім. Ігоря Сікорського, Мала академія наук України, Представництво Польської академії наук у м. Києві, Варшавська політехніка, Громадська спілка «Енергетична асоціація «Українська воднева рада», Міжгалузевий науково-технічний центр вітроенергетики Інституту відновлюваної енергетики НАН України, кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ ім. Ігоря Сікорського та ННК «Інститут прикладного системного аналізу».

За  підтримки Національної академії наук України, наукової ради з проблеми «Наукові основи електроенергетики», Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, науково-технічної спілки енергетиків та електротехніків України, факультету електроенерготехніки та автоматики, кафедри ВДЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського, Андижанського державного університету імені З.М.Бабура,ТОВ «Емеральд Палас Груп» (EPG Group), ВМГО «Зелена енергетика майбутнього», EUROSOLAR-Україна, Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського, Асоціації машинобудування і вітроенергетики, асоціація «Hydrogen Europe», Проекту ЮНІДО/ГЕФ «Глобальна інноваційна програма екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України», Асоціації промислових ВЕС України, а також за інформаційної підтримки видань: Науково-прикладний журнал «Відновлювана енергетика»; Міжнародний науковий журнал «Альтернативна енергетика і екологія»; Енергетичний портал ENERGY.UA; сайт конференції КПІ ім. Ігоря Сікорського: www.konf.ive.kpi.ua; сайт ІВЕ НАН України: www.ive.org.ua; сайт кафедри ВДЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського: www.vde.kpi.ua.

Загальна кількість учасників цьогорічної конференції становила 212, у тому числі 17 іноземних. Іноземні учасники представляли Узбекистан, Норвегію, Польщу, Чехію, США.

З матеріалами конференції можна ознайомитися за посиланням: https://www.ive.org.ua/?page_id=3328&lang=uk.

Стаття про конференцію під назвою “Відновлювана енергетика: курс на пришвидшений розвиток” вийшла в газеті “Київський політехнік”.

Завантажити тут.