Україна відзначає 70-річчя членства в ЮНЕСКО

Коментарі Вимкнено до Україна відзначає 70-річчя членства в ЮНЕСКО

12 травня 1954 року Україна приєдналася до ЮНЕСКО, відкриваючи нову сторінку співпраці в охороні та розвитку культури, освіти та науки. У цьому контексті, ЮНЕСКО відігравала важливу роль у відновленні зруйнованих під час Другої світової війни шкіл, бібліотек та музеїв, а також сприяла обміну ідеями та наукових знань.

Українська ініціатива у розробці різноманітних програм та заходів ЮНЕСКО, таких як “Програма культури миру” та кампанія проти неписьменності, відображається у спільних зусиллях з іншими країнами з метою зміцнення миру та підтримки культурної спадщини.

Разом із ЮНЕСКО, Україна відкрила 82 школи, 11 спеціалізованих кафедр та понад 50 клубів, сприяючи розвитку освіти та культури у різних регіонах країни.

Участь України в ЮНЕСКО відкриває широкі можливості для спільної роботи над важливими завданнями збереження культурної різноманітності, підтримки освіти та наукових досліджень. Це сприяє активному розвитку України та підтримує спільні цінності на міжнародній арені.

#УкраїнаЮНЕСКО70