Семінар “Молодь і майбутні покоління”

Коментарі Вимкнено до Семінар “Молодь і майбутні покоління”

У середу, 26 червня 2024 року, відбувся п’ятий семінар із серії ‘UNESCO Chairs Seminars. Series 5: Towards a Pact for the Future March to July 2024’, присвячений темі “Молодь і майбутні покоління”.

280 учасників зареєструвалося для участі у заході.

За даними Всесвітнього звіту про молодь (2020) у світі налічується 1,2 мільярда молодих людей віком від 15 до 24 років, що становить 16% населення планети.

Згідно з цією темою, глава 4 проєкту Пакту майбутнього присвячена молоді та майбутнім поколінням, до якої має бути додана Декларація майбутніх поколінь.

Цей семінар кафедр ЮНЕСКО визначив можливості для співпраці між молодими людьми, кафедрами ЮНЕСКО, мережами UNITWIN та іншими експертами для просування зобов’язань Пакту та Декларації, щоб планувати та діяти з урахуванням майбутніх поколінь, а також сприяти реалізації на місцевому, національному та глобальному рівнях.