Cемінар кафедр ЮНЕСКО “Трансформація глобального управління”

Коментарі Вимкнено до Cемінар кафедр ЮНЕСКО “Трансформація глобального управління”

17 липня 2024 року відбувся семінар, організований під егідою програми кафедр ЮНЕСКО. Він був присвячений темі трансформації глобального управління. Цей захід став шостим та фінальним у серії семінарів “До пакту за майбутнє”, метою яких було обговорення важливих аспектів сучасного управління, зокрема реформування та відновлення багатостороннього підходу.

На семінарі виступили три видатні представники кафедр ЮНЕСКО:

1. Р. П’єца з кафедри ЮНЕСКО з комплексних систем і трансформаційного майбутнього Африки (Стенденбошський університет, Південна Африка) обговорила значення комплексного підходу до управління, підкресливши важливість взаємозв’язків та інтерактивних процесів у сучасному світі. Вона зазначила, що управлінські системи повинні бути адаптивними та включати різноманітні знання для кращого розуміння складних систем.
  2. Осман Гутен з кафедри ЮНЕСКО з культурної дипломатії, управління та освіти (Університет Айден, Туреччина) наголосив на значенні інтернаціоналізації вищої освіти та її ролі в глобальному управлінні. Він підкреслив, що міжнародні обміни студентами не повинні використовуватися виключно для підвищення політичного або економічного впливу, а мають сприяти культурному обміну та взаєморозумінню між націями.
  3. Професор М.М. з кафедри ЮНЕСКО з культури миру (Університет Фелікс Хуфуе-Буані, Кот-д’Івуар) зосередив увагу на важливості культури миру та її ролі у формуванні ефективного глобального управління. Він поділився прикладами з африканських культурних традицій, які можуть сприяти розвитку механізмів запобігання конфліктам та підтримці миру.

На семінарі виступили три видатні представники кафедр ЮНЕСКО:

Семінар був важливою платформою для обговорення сучасних викликів у сфері глобального управління та пошуку нових підходів до їх вирішення. Учасники поділилися думками про необхідність переосмислення традиційних моделей управління та залучення різних культурних перспектив до процесу ухвалення рішень.

Цей семінар підкреслив важливість міждисциплінарного підходу та залучення різних зацікавлених сторін для створення більш інклюзивного та справедливого глобального управління в майбутньому.