Коментарі Вимкнено до З 30 вересня по 2 жовтня 2024 року відбудеться форум Кафедр ЮНЕСКО та Партнерів «Трансформація Знань для Майбутнього Африки»

З 30 вересня по 2 жовтня 2024 року в Аддис-Абебі, Ефіопія, відбудеться Форум Кафедр ЮНЕСКО та партнерів під патронатом президента Ефіопії, Її Високоповажності Сахле-Ворк Зевде. Цей захід, присвячений темі «Трансформація Знань для Майбутнього Африки», має на меті посилення міждисциплінарної дослідницької співпраці та розвиток ефективних наукових партнерств між країнами Півдня та Півночі.

Форум спрямований на переосмислення наративів щодо майбутнього Африки та мобілізацію різ 1 них традицій знань для подолання існуючих бар’єрів і сприяння сталому розвитку континенту. У рамках заходу буде організовано виставку, що відображатиме досягнення проєктів, які очолюються кафедрами ЮНЕСКО та мережами UNITWIN.

Ця подія стане важливою платформою для обговорення нових підходів до генерації, розповсюдження та використання знань, що допоможе відкрити нові горизонти для майбутнього Африки.